MENUS námi máte Svět u nohou... a lázně na dosah ruky
csende

NOVINKY

NOVINKY Z HOTELU SVĚT:
Pro kvalitní komfort spaní, byly pořízeny změkčující matrace na postele, zapracováno bylo také na interiérech pokojů. Díky úspěšným výsledkům z loňského roku máme tedy možnost investovat zdroje zpět do hotelů tak, abychom uspokojili potřeby a zájmy Vás, našich hostů. V hotelu Svět je dokončena výstavba ordinací pro zubní lékaře a vedle již praktikující MUDr. Kllmešové s CENTEREM KOMPLEXNÍ MEDICÍNY, tak budou služby hotelu rozšířeny o další lékaře. Tato nová zubní ordinace v Třeboni v Hotelu Svět se zaměřením na parodontologii přijímá nové pacienty, MUDr. Jaroslav Myšák a MDDr. Adam Chaloupka, více na: http://ordinaceusveta.cz/.

NOVINKY Z HOTELU REGENT:
V letošním roce 2017 byla dokončena zásadní inovace a rekonstrukce. V celé budově se měnila okna, do pokojů byly pořízeny nové matrace, pokoje jsou nově vymalovány, nové jsou chladničky na pokojích, kompletní obvnovou prošel také interiér vchodu. Zbrusu nové jsou koupelny a topný a vodoinstalační systém. Hostům bude k dispozici Wi-Fi. Tyto velkolepé investice mají za cíl ZKVALITNIT NÁMI NABÍZENÉ SLUŽBY A ZVÝŠIT KOMFORT UBYTOVANÝCH, převážně lázeňských hostů..., budeme se těšit na Vaši návštěvu.

NOVINKY Z RESTAURACE RYBÁŘSKÁ BAŠTA:
V dubnu 2015, po změně vlastnických vztahů, prošla Rybářská bašta zásadní rekonstrukcí, která měla za cíl uchovat architektonické pojetí stavby a interiéru z roku 1972 a přizpůsobit Rybářskou baštu na moderní a stylový restaurační provoz.
Letos se hosté mohou těšit z nového inventáře, vylepšili jsme kvalitu sezení na venkovní terase, úpravou prošel vstup do resturace a okolí restaurace. Kuchařský team se těšil z nových kuchyňských spotřebičů.

Zcela nový je team pracovníků, který je vedený osvědčeným šéfkuchařem a FB managerem v jedné osobě, panem Adamem Furthnerem. Jídelní lístek a doplňující speciální nabídky Vám zcela jistě zaujmou...Dobrou chuť

V ROCE 2015 NOVĚ...
Dne 09.03.2015 došlo k ukončení činnosti starého majitele a provozovatele hotelů Bohemia Regent, společnosti AKCENTOUR, a.s. - v likvidaci, IČ: 60196203, U Světa 750, 379 01 Třeboň. Hotel je nadále a nově provozován firmou KIN-HaR s.r.o., Baarova 769/45, 14000 Praha 4, IC: 259 46 803, jakožto jedinou právnickou osobou oprávněnou k uzavírání závazkových a obchodních vztahů. Během technické odstávky, která trvala do 30.04.2015 jsme připravili řadu změn, které měly za cíl hlavně vylepšení ekonomiky provozu a rozvoj služeb, které hodláme hostům představit a nabízet. Stejně jako naše druhé zařízení, hotel Vltava ve Frymburku se profilujeme jako klidné a rodinné ubytovací zařízení s vynikající lokací a odpovídajícím zázemím.

Máme velkou radost z toho, že hlavně díky Vám, našim hostům, se podařilo změnit finanční výsledky hospodaření hotelů, což nám umožňuje investovat vydělané peníze zpět do obnovy hotelů.

Děkujeme za Vaši přízeň v roce 2017, díky níž se i v roce 2018 budete moci setkat s řadou novinek, které dozajista zpříjemní Váš pobyt u nás, v hotelu Svět, hotelu Regent nebo v restauraci Rybářská bašta...

Janský Antonín 

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Máte dotaz nebo zájem o rezervaci? Zašlete nám poptávku prostřednictvím tohoto formuláře.
Následně Vás budeme kontaktovat pro potvrzení a upřesnění Vašeho požadavku.ADRESA - UBYTOVÁNÍ:
HOTEL SVĚT
U Světa 750, 379 01 Třeboň II
IČP: 1010245031
tel.: +420 384 721 394
e-mail: info@hotelsvet.com

NAHORU